Jump to content
about us
05.05.2021

Oferty pracy

Dział Komunikacji Teatru Polskiego w Bydgoszczy poszukuje kandydatki/ta na stanowisko Specjalistka/ta ds. Komunikacji

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 24 lutego 2023 r.

Zakres obowiązków:

  • podejmowanie działań mających na celu promocję i reklamę Teatru oraz propozycji repertuarowych na terenie miasta, regionu oraz w wymiarze ogólnopolskim,
  • organizacja i realizacja sprzedaży biletów na wydarzenia organizowane przez Teatr Polski w Bydgoszczy,
  • doskonalenie form współpracy z publicznością i stałe poszerzanie kręgu nowych odbiorców/czyń działań Teatru, m.in. poprzez marketing bezpośredni w tym telemarketing, akcje informacyjne, kampanie email-marketingowe – masowe wysyłki, również personalizowane,
  • utrzymanie bezpośrednich i stałych kontaktów ze współpracującymi z Teatrem firmami, szkołami, stowarzyszeniami, urzędami, itp. – kolportaż aktualnego repertuaru, kontakt telefoniczny, spotkania, itp.
  • koordynowanie programów promocji specjalnych, zniżek i promocji oraz kuponów rabatowych dla firm prywatnych i instytucji w zakresie prowadzenia sprzedaży, współpracy z przedstawicielami ,
  • organizacja spotkań z przedstawicielami/kami biznesu w celu prezentowania materiałów reklamowych Teatru, repertuaru oraz sprzedaży biletów oraz pozyskiwania nowych miejsc promocji spektakli na organizację stoisk promocyjnych, umieszczania plakatów, repertuarów i materiałów promocyjnych,
  • tworzenie, aktualizowanie i zarządzanie bazą danych dotyczącą widzów indywidualnych i grup zorganizowanych,
  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej oraz programu sprzedaży biletów, w celu zastąpienia kasjera/ki biletowego/ej,

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy typu B,
  • zainteresowanie sferą kultury i sztuki (w szczególności Teatrem),
  • mile widziana umiejętność obsługi  systemu biletowego Eurobilet oraz Comarch Optima,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • posługiwanie się nienaganną polszczyzną,

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w Teatrze z wieloletnią tradycją (zatrudnienie w ramach umowy o pracę),
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników,
  • miłą atmosferę pracy w twórczym środowisku,
  • dogodną lokalizację w centrum Bydgoszczy,

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV drogą mailową na adres: rekrutacja@teatrpolski.pl  z dopiskiem Specjalista ds. Komunikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatkami/kandydatami.

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesach rekrutacji. Gotową zgodę można pobrać tutaj – ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATA DO PRACY