Skocz do treści

KONTAKT

Teatr Polski im. Hieronima Konieczki


Mickiewicza 2
85-071 Bydgoszcz
NIP 554 10 00 818

kasa biletowa


email: bilety@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 339 78 18
kom: +48 885 60 70 90
czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00-19.00
oraz w weekendy i święta trzy godziny przed spektaklem

centrala


telefon: +48 52 339 78 12

sekretariat


Marta Pierzchalska
email: tp@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 339 78 13
fax:+48 52 339 78 20

kostiumernia


ul. Gdańska 76 (w podwórzu)
czynna w pn i pt 9.00-12.00
telefon: 52 321 15 96 / 52 339 78 35

zwiedzanie teatru dla grup zorganizowanych


Natalia Gryszówka
telefon: 794 763 621

dyrektor


Łukasz Gajdzis
email: tp@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 339 78 13
fax: +48 52 339 78 20

zastępca dyrektora


Anna Kosmala
email: tp@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 339 78 13
fax: +48 52 339 78 20

główny księgowy


Jacek Grabarczyk
email: jacek.grabarczyk@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 339 78 24
fax: +48 52 339 78 20

z-ca głównego księgowego


Joanna Kraszewska
email: joanna.kraszewska@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 339 78 29

kierownik działu artystycznego/ koordynator pracy artystycznej


Bernadeta Fedder
email: bernadeta.fedder@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 339 78 21
kom: +48 507 140 974

kierownik działu promocji


Agnieszka Hanyżewska
email: agnieszka.hanyzewska@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 339 78 41
fax: +48 52 339 78 40

producentka


Magda Igielska
email: magda.igielska@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 33 97 847

dramaturg


Daria Sobik
email: daria.sobik@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 33 97 847

Piotr Grzymisławski
email: piotr.grzymislawski@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 33 97 847

kierownik działu techniczno - gospodarczego


Waldemar Gracz
email: waldemar.gracz@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 339 78 16

z-ca kierownika działu techniczno - gospodarczego


Beata Waszak
email: beata.waszak@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 339 78 19
kom: +48 507 140 973

kierownik pracowni elektroakustycznej


Robert Łosicki
email: robert.losicki@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 339 78 46
kom: +48 507 140 972

Nasza strona internetowa używa plików „cookies” w celach statystycznych, oraz funkcjonalnych. Jeśli chcesz, możesz wyłączyć pliki „cookies” w ustawieniach swojej przeglądarki. Zmiana ustawień plików „cookies” może ograniczyć funkcjonalność serwisu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.