Skocz do treści

KONTAKT

Teatr Polski im. Hieronima Konieczki


Mickiewicza 2
85-071 Bydgoszcz
NIP 554 10 00 818

kasa biletowa


e-mail: bilety@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 339 78 18 (śr-pt 14.00-18.00)
kom: +48 885 60 70 90 (pn-pt 9.00-16.00)
czynna od środy do piątku w godzinach 14.00-18.00
oraz godzinę przed spektaklem
Ze względów bezpieczeństwa nie ma możliwości zakupu biletów lub dokonania zwrotu w dziale promocji i sprzedaży.
W dniach 07-29.11.2020 kasa biletowa będzie nieczynna. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

centrala


telefon: +48 52 339 78 12

sekretariat


Joanna Konopka
e-mail: tp@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 339 78 13
fax:+48 52 339 78 20

dyrektor


Wojciech Faruga
e-mail: tp@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 339 78 13
fax: +48 52 339 78 20

zastępca dyrektora


Anna Kosmala
e-mail: tp@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 339 78 13
fax: +48 52 339 78 20

główny księgowy


Jacek Grabarczyk
e-mail: jacek.grabarczyk@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 339 78 24
fax: +48 52 339 78 20

z-ca głównego księgowego


Joanna Kraszewska
e-mail: joanna.kraszewska@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 339 78 29

kierownik działu programowego


Julia Holewińska
telefon: +48 52 339 78 13
e-mail: julia.holewinska@teatrpolski.pl

kierownik działu artystycznego/ koordynator pracy artystycznej


Bernadeta Fedder
e-mail: bernadeta.fedder@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 339 78 21
kom: +48 507 140 974

kierownik działu promocji i sprzedaży


Marietta Maciąg
e-mail: marietta.maciag@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 339 78 41
fax: +48 52 339 78 40

dramaturg


Daria Sobik
e-mail: daria.sobik@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 33 97 847

kierownik działu techniczno - gospodarczego


Waldemar Gracz
e-mail: waldemar.gracz@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 339 78 16

z-ca kierownika działu techniczno - gospodarczego


Beata Waszak
e-mail: beata.waszak@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 339 78 19
kom: +48 507 140 973

kierownik pracowni elektroakustycznej


Robert Łosicki
e-mail: robert.losicki@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 339 78 46
kom: +48 507 140 972

Nasza strona internetowa używa plików „cookies” w celach statystycznych, oraz funkcjonalnych. Jeśli chcesz, możesz wyłączyć pliki „cookies” w ustawieniach swojej przeglądarki. Zmiana ustawień plików „cookies” może ograniczyć funkcjonalność serwisu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.